Ben Kimim?
-yaşadığım şehirler-

14 Mart 1988’de Van'da doğdum. Sırasıyla Van, Osmaniye, İzmir ve İstanbul'da yaşadım. Yakın bir dönemde eşimle birlikte yurt dışına, Almanya'nın Münih şehrine taşındım. 

-editörlük-

Lisede başladığım edebiyat dergisi yazarlık serüvenim kısa sürede Şehir Rock ve Metal Faust gibi müzik dergilerinin editörlüğüne evrildi. Bu deneyimler sırasında birçok Türk rock ve metal müziğinin en önemli isimleriyle tanışma fırsatı bulup söyleşiler gerçekleştirdim.

-müzik-

Müzik yazarlığıyla beraber solist ve gitaristi olarak kurduğum Paragraf, 90+, Tahterevalli, Inflexible gruplarında müzik hayatıma devam ettim.

-radyo programcılığı-

2008’den 2009 yılına kadar olan dönemde internet üzerinden yayın yapan Radyo Clash’te ‘’Part Time Rock’’ programını hazırlayıp sundum. 2009’da Ege bölgesinin en çok dinlenen haber radyosu 107.3 İzmir Demokrat Radyo’ya geçip, ‘’Rock Zamanı’’ isimli müzik programını hazırlayıp, sunmaya başladım. 

-web&grafik tasarım-

Müzik, yazarlık, radyo programcılığı üzerine işler yaparken; öte yandan profesyonel olarak reklamcılık, sosyal medya yönetimi, website tasarımı, grafik tasarımı ve web editörlüğü alanlarında çalışmalar yapıyorum. Ayrıca fırsat bulduğum her anda gezip, seyahat tecrübelerimi sosyal medya kanallarından ve internet sitemden aktarıyorum.

-öykü yazarlığı -

2015 yılından bu yana edebiyat alanında yarım bırakmış olduğum yazarlığa ağırlık vermeye başladım. İki ayda bir yayınlanan edebiyat dergisi Başka Peron için öykü ve denemeler kaleme alıyorum.

-içerik yazarlığı-

Almanya'ya taşındığımızdan beri eşim Bahar'la birlikte Seyahat Hikayeleri bloğunu kurduk. Seyahat Hikayeleri ile özellikle seyahat ve Almanya'daki hayatımız üzerine  içerikler üretiyoruz.  Seyahat Hikayeleri'ni şuradan takip edebilirsiniz. Bunun dışında Almanya üzerine izlenimlerimden YouTube kanalım için video içerikler üretmeye başladım. YouTube kanalıma abone olabilir ve haftalık videolarımı takip edebilirsiniz. Almanya'ya taşınmadan önce, Türkiye'nin en güçlü yeni nesil medya ajanslarından Listelist'te "içerik yazarı" olarak; seyahat, tasarım, teknoloji, bilim, tarih ve müzik başta olmak üzere, birçok farklı kategoride yüzlerce yazı kaleme aldım. Bu yazılara şuradan ulaşabilirsiniz.